khabargozarisaba.ir
جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 19
کد خبر: ۳۲۳۶۲
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱
«صبا» خبر می‌دهد:
حسین حسین‌خانی؛ تهیه‌کننده برنامه «جادوی صدا» با اشاره به روند ساخت سری دوم از این برنامه به «صبا» گفت: در حال حاضر مشغول آماده‌سازی دکور برنامه در شهرک سینمایی غزالی هستیم و از نیمه دوم بهمن ماه یا به عبارتی 23 بهمن‌ماه ضبط برنامه را آغاز خواهیم کرد. همچنین امروز ما اسامی برگزیدگان مرحله اول را با تاریخ تولد و مشخصات دقیقشان اعلام کرده‌ایم و از طریق پیامک نیز به آن‌ها اطلاع خواهیم داد. ضمن این‌که شرایط کلی این برنامه در سایت شبکه سه سیما ذکر شده است.


حسین‌خانی با بیان تعداد شرکت‌کنندگان در این برنامه توضیح داد: در مجموع شش‌هزاروپانصدنفر شرکت کرده‌اند اما ما حدود 180 تا دویست‌نفر را انتخاب کرده‌ایم زیرا این‌ها نسبت به بقیه بهترین بودند.

تهیه‌کننده «جادوی صدا» با اعلام حضور تقریبی برخی داوران گفت: گزینه ما برای داوران این مسابقه حسین عرفانی، چنگیزجلیلوند، ابولحسن تهامی، جلال مقامی و از خانم‌ها ناهید امیریان، فریبا رمضان‌پور و مریم شیرزاد هستند.

وی ادامه داد: امسال شکل اجرایی ما متفاوت است و احتمالا به‌طور ثابت 10 داور در دو مرحله داریم. ضمن این‌که مجری برنامه نیز افشین زینوری خواهد بود. پیش‌تر قرار بود یک مجری خانم در کنار افشین زینوری داشته باشیم اما به احتمال زیاد زینوری به‌تنهایی این برنامه را اجرا خواهدکرد زیرا فضای برنامه این اجازه را نمی‌دهد که دو مجری داشته باشیم.

حسین حسین‌خانی در پایان یادآور شد: آغاز ضبط این برنامه از نیمه بهمن‌ و اسفند‌ماه خواهد بود و پخش آن هم در عیدنوروز یا پس از عیدنوروز است که این هم بستگی به نظر شبکه دارد.

از دیگر جزئیات این برنامه می‌توان ‌به این موارد اشاره کرد که هر برنامه با حضور سی الی چهل نفر شروع می‌شود تا این‌که به سه نفر آخر برسند و به فینال راه یابند. ولی مهم‌ترین بخش آن این است که در میانه ضبط برنامه 12 تا 15 نفر را انتخاب می‌شوند تا تحت آموزش سه پیشکسوت که به‌عنوان مربی در این برنامه حضور دارند، قرار بگیرند. پس از آن سه داور دیگر آن‌ها را در برنامه‌های بعدی قضاوت می‌کنند و بعد تا به مرحله فینال بروند.

ارسال به دوستان
برچسب ها: تلویزیون ، جادوی صدا ، صبا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: